Opinie
Opinie
Aneta i Dominik
Transport
Zabieg
Nocleg

(Nie korzystano z transportu)

Chciałbym w imieniu swoim i Anety serdecznie podziękować Panu za fantastyczną organizację naszego wyjazdu, za opiekę nad Anetą zarówno przed, w trakcie jak i po zabiegu. Dziękujemy za fantastyczne rekomendacje turystyczne, na zwiedzenie których tym razem nie starczyło czasu, ale które odwiedzimy z pewnością następnym razem 🙂 Dzięki Pana zainteresowaniu czuliśmy się jak goście a nie jak klienci co jest bardzo istotne. Dziękujemy także za spędzenie z nami trochę czasu pod parasolem i ciekawe opowieści z Pańskiego życia . Prosimy też o przekazanie serdecznych podziękowań właścicielom Willi Pigmalion za super warunki, które sprzyjały rekonwalescencji Anety w pierwszych dniach po zabiegu, oraz smaczne jedzenie 🙂
Z pewnością jeszcze Państwa odwiedzimy 🙂

Andrzej
Transport
Zabieg
Nocleg

Wszystko załatwione w jeden dzień: przejazd, badanie + zabieg. Bardzo miła atmosfera: przejazd, badanie, itd. Całkowity profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolony z usługi pana Tomasza.

Janina
Transport
Zabieg
Nocleg

(Nie korzystano z noclegu)

Wysoki poziom usługi, profesjonalna opieka i serdeczność osób i personelu medycznego. Będę polecać usługę i sama ponownie skorzystam na drugie oko.

Przemysław
Transport
Zabieg
Nocleg

Firma bardzo dobrze zorganizowana począwszy od transportu, pobyt w klinice oraz zakwaterowanie. Bardzo miła obsługa w klinice oraz pana Tomka. Bardzo polecam niezdecydowanym.

Mieczysław
Transport
Zabieg
Nocleg

Usługa świetnie zorganizowana, wygodny i bezpieczny transport. Obsługa w klinice życzliwa, ludzie mili, uśmiechnięci nie stwarzają żadnych problemów, można się czuć jak u siebie w domu. Zakwaterowanie jak w domu wczasowym na dobrym poziomie. O firmie OptoMAK dowiedziałem się od osoby, która wcześniej korzystała z usługi.

Beata
Transport
Zabieg
Nocleg

(Nie korzystano z noclegu)

Brak jakichkolwiek zastrzeżeń, usługa spełniła moje oczekiwania na wszystkich płaszczyznach.

Julianna
Transport
Zabieg
Nocleg

(Nie korzystano z noclegu)

Usługa na bardzo wysokim poziomie, spełniła nasze oczekiwanie w 100%.

Danuta
Transport
Zabieg
Nocleg

Krótki termin oczekiwania na zabieg. Załatwili wszelkie formalności. Życzliwa opieka.

Elżbieta
Transport
Zabieg
Nocleg

Poziom usług jest wg mnie bardzo wysoki i zadawalający. Jestem zadowolona i życzę naszej służbie zdrowia takiego podejścia do pacjenta, bo na razie jesteśmy za …………

Firmę OptoMAK wybrałam przez znajomych, którzy korzystali z tych usług. Cenią sobie fachowość i podejście do sprawy.

Krzysztof
Transport
Zabieg
Nocleg

Polecam współpracę z p. Tomaszem z firmy OptoMAK za profesjonalne podejście do pracy. Wszystkie etapy realizowane były zgodnie z harmonogramem. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność. Firma zdecydowanie godna polecenia. Firmę OptoMAK wybrałem po zasięgnięciu opinii koleżanki, która korzystała z usług tej firmy. Była bardzo zadowolona ze współpracy z p. Tomaszem.

Wanda
Transport
Zabieg
Nocleg

Jestem pod wrażeniem opieki i kompetencji firmy OptoMAK. Sprawność, rzetelność, oddanie – na wysokim poziomie. Czułam się komfortowo, otoczona opieką ze strony p. Tomka i personelu medycznego w klinice. Naprawdę wielki szacunek i wielkie dzięki dla firmy OptoMAK.

Józef
Transport
Zabieg
Nocleg

Poziom oceniam bardzo dobrze. Firma godna zaufania i polecenia. Bardzo chętnie będę korzystał z tej firmy, będę polecał tą firmę innym pacjentom.

Janina
Transport
Zabieg
Nocleg

Jestem bardzo zadowolona z opieki i transportu p. Tomasza.

Krzysztof
Transport
Zabieg
Nocleg

Dobra obsługa sympatyczni ludzie.

Wiesława
Transport
Zabieg
Nocleg

Profesjonalna dobrze zorganizowana usługa pod każdym względem.

Teresa
Transport
Zabieg
Nocleg

Transport bardzo wygodny;

Zabieg profesjonalny i bez stresu;

Zakwaterowanie luksusowe.

Firma OptoMAK jest godna polecenia, m.in. z uczciwego traktowania osób udających się na operację zaćmy. Na każdym etapie pacjent może liczyć na fachową opiekę. Szczególne podziękowania dla p. Tomasza, bardzo dobry organizator.

Wkrótce skorzystam z usługi firmy OptoMAK, celem zoperowania drugiego oka, w którym stwierdzono zaćmę.

Dziękuję za wszystko.

Helena
Transport
Zabieg
Nocleg

Wyjazd był bezstresowy, zorganizowany na wysokim poziomie. Sam zabieg bezbolesny z b. miłą i uprzejmą obsługą medyczną.

Polecam.

Grażyna
Transport
Zabieg
Nocleg

O świadczonych usługach koordynacyjnych w wyjazdach do Czech, na zabiegi usunięcia zaćmy przez firmę OPTOMAK na NFZ, dowiedziałam się od znajomej, która z pełnym zadowoleniem opowiadała mi o takim wyjeździe, z którego też korzystali nasi wspólni znajomi. Gdy w bardzo krótkim czasie i mnie dotknęła ta dolegliwość i utraciłam całkowicie wzrok w jednym oku, postanowiłam szukać kontaktu z tą firmą. Nr tel. był na reklamie. Za parę dni byłam po zabiegu. Widzę i jestem wdzięczna firmie OPTOMAK za pomoc.

Firmę OPTOMAK cechuje profesjonalizm. Wszystkie usługi wchodzą w zakres wyjazdu w pełni zadowalające, a przy tym miła, przyjemna atmosfera i opiekuńczość. Zero stresu.

Wydawać by się mogło, że była to wycieczka, a nie wyjazd na zabieg usunięcia zaćmy.

Tadeusz
Transport
Zabieg
Nocleg

Polecam wszystkim wyjazd na zabieg usunięcia zaćmy z firmą OptoMAK.

Janina
Transport
Zabieg
Nocleg

Polecam wszystkim wyjazd z firmą OptoMAK, która wszystko załatwia. Wyjazd jest zorganizowany w każdym detalu.

Maria
Transport
Zabieg
Nocleg

Jestem b. zadowolona i polecam!

Łucja
Transport
Zabieg
Nocleg

Miałam operację na lewe oko zaćmy i korekty jestem bardzo zadowolona z opieki lekarzy i pielęgniarek.

Koordynator bardzo miły i wygodny transport.

Irena
Transport
Zabieg
Nocleg

Było bardzo przyjemnie,wysoka kultura opiekunów i wysoka troska o moje zdrowie. Zabieg przeprowadzony b. dobrze. Transport i opieka super !!!

Filomena
Transport
Zabieg
Nocleg

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej usługi.

Aniela
Transport
Zabieg
Nocleg

Bardzo dziękuję za udany zabieg i fachową opiekę. Jestem bardzo zadowolona z obsługi całego personelu. Poczułam się jak wyjątkowa pacjentka. Będę polecać Waszą firmę.

Janina
Transport
Zabieg
Nocleg

Transport: b. wygodny, bezpieczny – miła atmosfera.

Zabieg: zabieg doskonały, bezbolesny.

Zakwaterowanie: b. dobre, b. wygodne.

Będąc w Klinice byłam bardzo zadowolona. Obsługa b. grzeczna. Nie zauważyłam żadnych różnic w obsłudze czeskich i polskich pacjentów. Pan przewoźnik był nadzwyczaj uprzejmy. Wszystkie sprawy załatwiał za nas. Dziękuję !

Wdzięczna pacjentka
Transport
Zabieg
Nocleg

Transport: b. wygodny, w miłej atmosferze.

Zabieg: bez stresu, profesjonalny.

Zakwaterowanie: luksusowe.

Personel medyczny: pielęgniarki, lekarze b. cierpliwi, spokojni, uprzejmie. Dla wszystkich b. mili. Nie robili różnicy między Polakami a Czechami. Wszyscy byli traktowani jednakowo. Polecenia okulistów od razu tłumaczył – tłumacz. B. dokładne zalecenia w j. polskim każdy pacjent dostał do ręki.

Małgorzata
Transport
Zabieg
Nocleg

Wszystko zgodne z opisem oferty na stronie internetowej oraz przekazanej telefonicznie.

Klinika VISUS w Nachodzie godna polecenia.

Krystyna
Transport
Zabieg
Nocleg
Firma OptoMak jest godna polecenia m.in. z faktu uczciwego traktowania osób udających się na operacje usunięcia zaćmy. Klinika w Nachodzie, transport, nocleg, wyżywienie oraz podejście koordynatora na najwyższym poziomie.
Z drugim okiem jadę z OptoMak.
Cecylia
Transport
Zabieg
Nocleg

Wyjazd zorganizowany na najwyższym poziomie, pacjenci objęci bardzo dobrą całodobową opieką. Bardzo dobry kontakt z osobą organizującą wyjazd.

Janina
Transport
Zabieg
Nocleg

Jestem bardzo zadowolona z wyboru kliniki Visus w Nachodzie oraz firmy OptoMak. Drugie oko zoperuję w tej samej klinice oraz z OptoMak.

Łucja
Transport
Zabieg
Nocleg

Miałam operację zaćmy i korekty wzroku na prawe oko jestem bardzo zadowolona z opieki lekarzy i pielęgniarek. Koordynator bardzo miły i wygodny transport.

Tadeusz
Transport
Zabieg
Nocleg

Jestem po operacji drugiego oka i jak za pierwszym razem wszystko było super zorganizowane. Polecam tą firmę.

Julian
Transport
Zabieg
Nocleg

Polecam wyjazd do Nachodu. Wszystko jest zgodne z ofertą.

Władysława
Transport
Zabieg
Nocleg

Jestem pod wrażeniem wysokiej jakości usługi oraz świetnej organizacji całego wyjazdu. Na każdym etapie pacjent może liczyć na przyjazną i fachową opiekę. Szczególne podziękowania dla p. Tomasza, opiekuńczy i bardzo dobry organizator. Dziękuję za wszystko.

Tadeusz
Transport
Zabieg
Nocleg

Jestem bardzo zadowolony, że pojechałem na operację usunięcia zaćmy do Nachodu z firmą OptoMAK. Na pewno z drugim okiem pojadę z tą firmą do Nachodu.

Teresa
Transport
Zabieg
Nocleg

Jestem bardzo zadowolona, że pojechałam na operację usunięcia zaćmy do Nachodu z firmą OptoMAK. Na pewno z drugim okiem pojadę z tą firmą. Polecam klinikę w Nachodzie ponieważ jest krótki czas oczekiwania, bardzo miła i sympatyczna obsługa medyczna. Operacja jest bezbolesna, przede wszystkim są szczegółowe badania!

Eugeniusz
Transport
Zabieg
Nocleg

Firma profesjonalnie przeprowadza pacjenta przez wszystkie etapy wyjazdu i zabiegu. Polecam warto.

Maria
Transport
Zabieg
Nocleg
Jechałam bardzo zdenerwowana, a wracam szczęśliwa.
Szczególne podziękowania p. Tomkowi – naszemu kierowcy, który spowodował, że wyjazd stał się bezstresowy.
Polecam wszystkim skorzystanie z umiejętności personelu medycznego oraz posiadanego sprzętu Polikliniki VISUS w Nachodzie.
Skorzystam wkrótce z usługi firmy OptoMAK, celem zoperowania drugiego oka, w którym stwierdzono zaćmę.
Stanisław
Transport
Zabieg
Nocleg

Jestem bardzo zadowolony z opieki personelu medycznego. Koordynator bardzo miły i wygodny transport.

Stefania
Transport
Zabieg
Nocleg

Fachowość, zaangażowanie i wysoka kultura w trakcie świadczenia usługi. Określając jednoznacznie: ,,nic dodać – nic ująć”. Wszystkie ze świadczonych usług są skrupulatnie zaplanowane i konsekwentnie wykonywane. Świadczeniobiorca przez cały okres jest otoczony opieką, pomocą, a ponadto jest bardzo skrupulatnie informowany o czasie i kolejności wykonywanych czynności.

Anna
Transport
Zabieg
Nocleg

Jestem zachwycona podejściem lekarzy i pielęgniarek kliniki Visus do pacjentów. Firmie OptoMAK dziękuję za uczciwość. Polecam klinikę w Nachodzie.

Zofia
Transport
Zabieg
Nocleg

Super firma. Przyjeżdżają pod dom i wszystko załatwiają. Szczególne podziękowania dla p. Pawła
tłumacza dzięki, którem cały pobyt w klinice Visus w Nachodzie był bezstresowy.

Stanisław
Transport
Zabieg
Nocleg

Firma profesjonalnie przeprowadza pacjenta przez wszystkie etapy wyjazdu i zabiegu. Polecam warto.

Eugeniusz
Transport
Zabieg
Nocleg

Bardzo dobra usługa. Polecam każdemu.

Tadeusz
Transport
Zabieg
Nocleg

Jestem bardzo zadowolony, że pojechałem na operację usunięcia zaćmy do Nachodu z firmą OptoMAK. Na pewno z drugim okiem pojadę z tą firmą.

Teresa
Transport
Zabieg
Nocleg

Bardzo polecam klinikę w Nachodzie ponieważ jest bardzo krótki czas oczekiwania, bardzo miła i sympatyczna obsługa medyczna, operacja jest bezbolesna a przede wszystkim są szczegółowe badania.